Buz Lazer Epilasyon

Elisa Beauty Clinic’s İle Lazer Epilasyon Tekniklerini Unutun!
Buz epilasyonda kullanılan lazer ışığının dalga boyu melanin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. Soğutma sistemi lazer tekniği ile yapılan lazer epilasyon ile, cilde zarar vermeden doğrudan kıl köküne yok eden ısıya dönüşür. 3D Lazer Epilasyon Teknolojisine sahip, yakmadan, acıtmadan saniyede 10 atış yapan, ÜÇ D Lazer Epilasyon” tarama özelliği olan Amerikan Başlık “Effective Contact Cooling” soğutma ile acısız epilasyon keyfi sayesinde en yüksek müşteri memnuniyetini alan cihazımız ile hizmet vermekteyiz.
Neden Elisa Beauty Clinic’s ile EVA LİFE 8 lazer epilasyon cihazını tercih etmeliyim?
EVA Life 8 Lazer TÜRKİYE’de epilasyon amacıyla üretilmiş 3D Lazer Epilasyon Teknolojisine sahip, yakmadan, acıtmadan saniyede 10 atış yapan yeni nesil sistem olan, 4 mevsim kullanılan tüm vücut epilasyonu sadece 45 dakika da yapan ve hızlı sonuç alan tek cihaz olma özelliğine sahiptir.

EVA LİFE 8 lazer epilasyon cihazının en belirgin özellikleri…
“3D LAZER EPİLASYON” tarama özelliği
“BUZ BAŞLIK” özelliği
“ÜTÜLEME” özelliği
“DİODE” özelliği

EVA LİFE 8 lazer epilasyon uygulamasında acı hissedilir mi?
Amerikan Başlık “Effective Contact Cooling” soğutma ile acısız epilasyon keyfi sayesinde en yüksek müşteri memnuniyetini alan tek cihazdır… EVA LİFE 8 lazer epilasyon cihazındaki uygulama başlığında ki -10 derece buz başlık soğutmasıyla, acı tamamen ortadan kalkıyor.