İzmit Buz Lazer

İzmit Buz Lazer

Kıl ve istenmeyen tüylerden kurtulma olayı gün geçtikçe ivme kazanarak devam eden bir süreç haline geldi. Sadece kadınların değil, erkeklerin de çok ciddi bir problemi olan istenmeyen tüyler her zaman için insanları rahatsız etti. Hal böyle bir durum alınca da ister istemez insanlar alternatif yollar aramaya başladılar ve en nihayetinde lazer ile tanıştılar.

Lazer epilasyon, diğer tüm yöntemlerden farklı olarak bir cihaz sayesinde tüm kıl köklerini yakmayı ve köklere nüfuz ettikten sonra bir daha o bölgede kıl çıkmamasını sağlıyor. Bir de son dönemlerde lazer epilasyonu da daha kolay hale getiren buz lazer yöntemi var. Bu da yine lazer uygulaması yapıldıktan sonra, uygulama alanına buz ile kompres yapılması özelliği taşıyor. Yani lazer aletinin o çok da yakmayan ama hassasiyete duyarlı ciltler için küçük bir sızı oluşturabilecek sıcak yapısının üzeri, buz ile örtülüyor diyebiliriz.

Tamamen çok daha büyük bir temizlik olduğunu düşünülen ve birçok yöntemden çok daha uygun olan buzlu lazer yöntemi, hayatınız boyunca ağdaya harcayacağınız bütçeden çok daha azını harcayarak tüm zamanlar boyunca çok daha rahat etmenize sebep olacak.

Bizler Elisa Beauty Clinics olarak İzmit buz lazer konusunda deneyimli uzmanlarımız, bilgimiz ve tecrübemizle sizlerleyiz. İstediğiniz o pürüzsüz cilt, batıksız bir vücut ve istenmeyen tüylerin vermiş olduğu o rahatsızlığı ortadan kaldıracak özellikteki tüm cihazlarımızla sizlere hizmet sunuyoruz.

En büyük sorunlarınızdan biri olan istenmeyen tüyleri en sancısız şekilde çözmeyi amaçlıyoruz. Bu da bizim için size hizmet vermemizin en güzel geri dönüşlerinden bir tanesi. Tüm vücudunuzu istediğiniz şekilde tertemiz görmek ve bunun kalıcılığının verdiği rahatlığı sonuna kadar hissetmek için tercih edebileceğiniz bir seçenek olarak buz lazer buradadır.

Ömür boyu rahatlığı, daha az maliyeti, çok daha acısız bir yolu seçmek isterseniz ve bunları yaparken de çok daha kısa bir sürede sonuç almak isterseniz mutlaka buz lazeri denemelisiniz.