Kocaeli Buz Lazer

Kocaeli Buz Lazer

Son dönemlerde giderek yaygınlaşan lazer epilasyon devrimi, artık hemen herkesin dikkatini çekmeyi başardı diyebiliriz. Çünkü insanlar artık eski ve geleneksel yöntemlerle uğraşmaktan sıkıldılar ve yeni yöntemler arayışına girdiler. Bu arayışına girdikleri yöntemler de genel anlamda daha az acılı ve hatta acısız yöntemler oldu. Acısız ve ağrısız istenmeyen tüylerden kurtulmak denilince akla hiç şüphesiz lazer geliyor.

Lazer epilasyon son dönemlerin en kurtarıcı olaylarından bir tanesi hiç şüphesiz. Çünkü vadettiği şeyler oldukça fazla. Hem kıl köklerinin yakılarak, yerine yenilerinin çıkması engelleniyor, hem de bunu en acısız ve en ağrısız şekliyle yapıyor. Bu da küçük bir olay değildir hiç şüphesiz. Hal böyle olunca da insanlar da daha fazlalıklı olarak bu yöntemi tercih etmek istediler.

Buz lazer yöntemi, lazer yönteminden de daha acısız bir yöntem. Lazer atışının uygulandığı bölgeye buz kompresi yapılarak, orada zaten az olan hassasiyeti daha da ortadan kaldırıyor. Böylece hasta çok daha acısız ve çok daha ağrısız hatta yanmasız bir şekilde işlemi sonlandırıyor.

Uzun uzun zamanlardır uygulanan geleneksel yöntemlerin aksine, çok kısa sürede yanıt vermesi ile de buz lazer kesinlikle uygulanması gereken yöntemlerden bir tanesi, hele ki şu son dönemde. Bizler Elisa Beauty Clinics olarak son teknoloji tüm ürünleri bünyesinde barındıran bir marka olmamızla birlikte, Kocaeli Buz Lazer konusunda da fazlaca iddialı olduğumuzu belirtiyoruz.

İlgili uzmanlarımız, hastanın dilinden anlayan personelimiz, temiz ve düzenli yapımız ile istenemeyen tüm tüylerinizi ortadan kaldırmak ve yerine yenilerinin gelmesini engellemek için tüm yöntemleri bünyemizde bulunduruyoruz. Buz lazer de bu yöntemlerin en başında yer alanlardan bir tanesi.

Kesine yakın verdiği garanti ile en yakın rakiplerine bile fazlaca fark atan bir yöntem buz lazer. Bu yüzden de özellikle yaz aylarının fazlaca yaklaşmasıyla birlikte tüm ağda sorunlarından kurtulmak isteyen kadınları ve hatta erkekleri de mutlaka bu yönteme çağırmaktayız.