Kocaeli Lazer Epilasyon

Kocaeli Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin lazer enerjisi sayesinde kalıcı olarak yok edilmesidir. Günümüzde pek çok kişi bu epilasyon uygulamasını tercih etmektedir.

Kocaeli lazer epilasyon hizmetlerimizde son teknolojik araçlardan destek alıyoruz. Teknolojinin hızla gelişmesi epilasyon tarzının da değişmesine neden olmuştur. Hem acısız hem de daha etkili olan lazer epilasyon tüylerin kalıcı olarak azaltılmasını sağlıyor. Bu sistemin ana mantığı kıl köklerine zarar vererek etrafındaki cilt dokusunu koruyor.

Epilasyon uygulamasının mutlaka eğitimli ve deneyimli uzmanlar tarafından yapılması gerekir. Eğitimli ve deneyimli uzmanlar insanların cilt ve tüy analizini yaptıktan sonra epilasyon işlemi için özel parametrelerden yararlanır. Sağlık konusunda ki hassasiyetimiz ve kaliteli uygulamalarımız ile sizlerin yanındayız. Epilasyon desteğinde her zaman son teknoloji cihazlardan destek alıyoruz. Lazer epilasyon vücuda zarar vermez. İşlem esnasında derinize, ter bezlerinize zarar vermeden sadece kıl köklerine müdahale edilir. FDA tarafından da bu sisteminde güvenilirliği onaylanmıştır. Güvenilir ve deneyimli güler yüzlü ekibi ekibimiz ile estetik kaygılarınıza güzellik merkezimizde son veriyoruz.

Epilasyon Acıtır Mı?

Lazer epilasyon sırasında hafif de olsa bir ağrı hissedebilirsiniz. Lazer ışığın dozu düşük tutulursa, kıl köküne hiçbir şekilde etki verilemez. Bununla beraber her insanın acı eşiği birbirinden farklı olabilir. Epilasyon uygulaması bütün bedende uygulanabilir. Lazer epilasyon konusunda sizler de konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bizlere ulaşabilirsiniz.